Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

Film- List do Ojca. Kolejne zadania w ramach projektu eTwinning What about us? Marcowym zadaniem w ramach projektu eTwinning What about us? Były nie tylko opisy uroczystości i świąt polskich, ale także tworzenie kartek w programie canva z życzeniami wielkanocnymi. Cieplejszy wieje wiatr.- kiedyś śpiewali Skaldowie. 19 03 2018 członkowie SKKT oraz uczniowie klas 3a,3c i 3f brali udział w tradycyjnym Rajdzie Wagarowicza. XIV POWIATOWY TURNIEJ MATEMATYCZNY Matematyka i ja w otaczającym świecie.

OVERVIEW

This site gimnazjumnr3.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have researched six pages within the website gimnazjumnr3.pl and found zero websites associating themselves with gimnazjumnr3.pl.

GIMNAZJUMNR3.PL RANKINGS

This site gimnazjumnr3.pl has seen fluctuating amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for gimnazjumnr3.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjumnr3.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjumnr3.pl

WHAT DOES GIMNAZJUMNR3.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjumnr3.pl Mobile Screenshot of gimnazjumnr3.pl Tablet Screenshot of gimnazjumnr3.pl

GIMNAZJUMNR3.PL HOST

We identified that a single root page on gimnazjumnr3.pl took two thousand and ninety-two milliseconds to stream. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider gimnazjumnr3.pl not secure.
46.41.144.58

I detected that this domain is utilizing the Apache os.

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

DESCRIPTION

CONTENT

This site gimnazjumnr3.pl has the following in the site, "Kolejne zadania w ramach projektu eTwinning What about us? Marcowym zadaniem w ramach projektu eTwinning What about us? Były nie tylko opisy uroczystości i świąt polskich, ale także tworzenie kartek w programie canva z życzeniami wielkanocnymi." Our analyzers noticed that the webpage also stated " 19 03 2018 członkowie SKKT oraz uczniowie klas 3a,3c i 3f brali udział w tradycyjnym Rajdzie Wagarowicza." The Website also stated " XIV POWIATOWY TURNIEJ MATEMATYCZNY Matematyka i ja w otaczającym świecie."

MORE WEB SITES

Gimnazjum nr 4 im. Marii Dąbrowskiej w Kaliszu

Terminy spotkań nauczycieli z rodzicami. Statut Gimnazjum nr 4 im. Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie grodzkim Miasto Kalisz. Program Żyj smacznie i zdrowo.

Gimnazjum 5 Płock

Podstawowym celem projektu jest przekazanie dzieciom w wieku 10-15 lat porad dotyczących własnej ochrony przed niebezpieczeństwami jakie stwarza korzystanie z Internetu. Gimnazjum nr 5 w Płocku. Klasy 7 - godzina 8. Klasy 2 i 3 gimnazjalne - 9.

Szkolnastrona.pl - Strony internetowe dla oświaty

pl - Strony internetowe dla oświaty. I pokaż swoją placówkę z dobrej strony. Do każdego pakietu w pełni profesjonalny. Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe. Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli.

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach

W naszej szkole oprócz tradycyjnego dziennika lekcyjnego obowiązuje dziennik elektroniczny - rodzice na bieżąco mogą śledzić wyniki w nauce, a także frekwencję swoich dzieci. E- dziennik jest przydatną platformą komunikacyjną pomiędzy szkołą a rodzicami, dzięki której mo.

I Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

I Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku. KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI. KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII. KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO. National Geographic w Galerii Bałtyckiej. Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Geografii. Dynamic Identity - Dynamiczna Tożsamość. Nawiązała współpracę partnerską z I Spoełcznym Gimnazjum STO. Hej kolęda, kolęda! .